Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barbie styl

2. 1. 2008

BARBIE" STYL

Motto: ,,Růžová je posvátná!"

Obrazek

Čím se vyznačuje: růžová, růžová, růžová !!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčkových náramků a kytiček do vlasů...)

Hudba: hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba (Enya...) Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet. Proto často chodí do divadla, kina a rádi cvičí (fitness, aerobik, roztleskávačky)...

Co se nosí: hlavně boty na podpadcích, upnutá trička s milým např. komixových potiskem. A džínsy - hlavně "roury", které obepínají štíhlou postavu.

Obrazek

Líčení, vlasy:

líčení hlavně do pastelových barev, ale ne příliš výrazně, stačí černá linka a jemné stíny. Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy, ale omyl ! Tak to vůbec není, dneska už existují také "barbie" zrzky, brunetky atd. prostě jako ty panenky :-) U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé, dlouhé a alespoň s jedním melírem.

Důraz je taky kladen na krásné nehty, nejlépe s růžovým lakem, nebo francouzkou manikůrou, ale přípustná je i zářivě červená...

Chování:
správné "barbie" se chovají slušně, nemluví sprostě a jsou skoro furt veselé a milé. Prostě sama dokonalost .Rozhodně, ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně. Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích. Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální. Milují různé společenské akce (párty apod.)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-!

(Teka , 29. 9. 2009 15:02)

Báárbíí?? blééé... VĚČINA barbíín sou namyšleníí...tk to mi se třebas stát nemuže...ae neřííkam že takovéé gelovéé nehty a ruužovíí tričko maj enem báárbiny... ja tky nosíím ružovou a baarbina nejdem !! :-!

Kdysi jsem byla taky barbie..

(Elea, 12. 8. 2009 18:08)

Nj..když jsem přišla do prváku tak sem nechodila oblékaná jinak než komerčně a taky trochu růžová. Chovala sem se jako přesládlá tyčka vod marsu a teď fakt nevim jak jsem taková mohla být... řešila jsem víc vzhled než to co lidi mají uvnitř. Pak se to ale obrátilo... Barbie totiž našla Kena kterej se jí moc líbil a moc se zamilovala. Samozdřejmě že Barbie neměla jen růžový hadry a doplňky... ale v té době i růžové brýle a to doslova. Ken byl na začátku moc milej ale pak Barbie zjistila že se k ní nechoval tak moc hezky jak chtěla. Rozešli se a pak už barbie nechtěla po takovémto traumatizujícím zážitku už být pro nikoho hezká... oblékala se obyčejně...nosila všechny tmavé barvy jen aby si jí radši už nikdo nevšiml, po velkém odloučení chtěla být radši neviditelná. A tak barbie přestala být Barbie ale přesto mi stále říkájí Barbie. Takže holky, rada pro Vás ode mě klidně si noste skvělý doplňky ale nikoho nesuďte podle toho co má na sobě /netvrdim že vy by jste to dělali ale znám pár takových/ nebo jak vypadá. Nezapomínejte na své přátelé... nikdy nechoďte s někým pozdě na schůzku kvůli tomu že jste si nestihly dodělat manikůru nebo vlasy. Jo a ještě něco... nic proti růžové ale růžové brýle raději odhoďte co nejdřív.

juuu

(sexyniki, 24. 6. 2009 21:07)

juuu to je roztomili...abych pravdu rekla zacinam se stavat tou barbie...a je to uzasne...newim proc maji nekteri tak hrozny keci....:D

uuuj

(gabca, 21. 5. 2009 8:17)

tohle je moc růžové a ja mam spíš rada barvu černou bílo a tdd.. ale nejsem emo jjjj

aaa

(aaa, 10. 5. 2009 22:15)

toto je co???booshe to je strasny clanok...no fuuj barbie styyyl

.....

(ariana, 24. 1. 2009 11:35)

pěkný styl. ale ke mě a mojí povaze se vůbec nehodí ;) jedna kámoška miluje růžovou a je upe taková jak se tu píše a k tomu eště hubená, vysoká kráska s dlohýma tmavýma vlasama--je to supr kámoška :)